Hotel Benešov u Prahy Karlov :::

Hotel Karlov / Benešov u Prahy

Hotel Karlov Benešov u Prahy : V historickém jádru Benešova, na vrcholku návrší Na Karlově, vznikl stranou od dopravního ruchu, po náročné rekonstrukci a dostavbě původních domků, architektonicky výjimečný soubor hotelových pokojů a služeb nadregionálního významu.

Stávající domy mají nenahraditelnou autenticitu původních staveb, která spoluvytváří hodnotu místa. Ve svém pokoji, v kterémkoli z pěti domů, budete příjemně překvapeni, jak unikátní, neopakovatelné a nezaměnitelné prostředí obýváte díky prostorové různorodosti, použití různých materiálů a barevnosti interiéru.

Každý pokoj má specifický tvar i charakter. Díky citlivému skloubení moderní architektury nových objektů s prostředím historických domů se zde budou cítit jako doma jak ctitelé tradičních hodnot, tak vyznavači moderní architektury.

Ubytování : Jednotlivé pokoje jsou situovány v samostatných jednopodlažních domcích. Celý objekt je spojen podzemní komunikací. 28 dvoulůžkových pokojů (TW, DBL, KING SIZE). Pokoje jsou vybaveny novými historizujícími postelemi se špičkovými matracemi, antialergickými péřovými přikrývkami, televizí s úhlopříčkou 22´´a DVD přehrávačem, ADSL, minibar, pokojový servis. Koupelny jsou vybaveny vanami.

Hotelové služby : K dispozici je wifi, datová přípojka a minibar. Pro hotelové hosty je přístupná sauna a vířivka. Pokojové služby k dispozici 24 hodin. Praní, žehlení a čištění prádla. Hotelová garáž. Jednací místnosti, lobby bar, restaurant & vinný klub "Na Karlově".

Business & Team building : Jednací prostory do 30 osob, kancelář k dennímu pronájmu, sekretářské služby, hotelová doprava, team buildingové programy, obchodní meetingy. Pod krovem Atypická jednací místnost v klimatizovaném podkrovním prostoru pojme zhruba 20 osob. Salonek Minorit - Jednací místnost pro přibližně 10 osob s napojením na hotelové lobby.

Team building Karlov **** je ideálním místem pro team buildingové akce, svou polohou na ose sportovních a kulturních možností, se skvělou gastronomií, výjimečnými exteriéry i interiéry pokojů. V hotelu jsou připraveni Vám navrhnout aranžmá outdoorových i indorových akcí. Zajistí Vám jakoukoliv dopravu a navazující služby.

Pro business klientelu - Jednací místnosti, kancelář k pronájmu, tréninkové pobyty, školení, teambuilding, incentivní programy. Pro individuální klientelu - Sportovní vyžití v S centru (5 min. hotelová doprava), wellness (v místě), programy senior, svatby, golf, historie, koně, piknik, individuální aranžmá. Možnosti trávení volného času: kdo chce odpočívat na místě ubytování, zabaví celou rodinu - okolí Benešova má co nabídnout z hlediska sportovního i kulturního vyžití a relaxace.

Hotel Karlov**** je členem prestižní hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií.

Hotel Benešov u Prahy Karlov - Služba na recepci je 24 hodinHotel Benešov u Prahy Karlov -  je k dispozici připojení na internetHotel Benešov u Prahy Karlov - golfHotel Benešov u Prahy Karlov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Benešov u Prahy Karlov - disponuje restauracíHotel Benešov u Prahy Karlov - disponuje vinárnouHotel Benešov u Prahy Karlov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Benešov u Prahy Karlov - přijímá kreditní karty VISAHotel Benešov u Prahy Karlov - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Benešov u Prahy Karlov - přijímá kreditní karty JCBHotel Benešov u Prahy Karlov - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Benešov u Prahy Karlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Benešov u Prahy Karlov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Benešov u Prahy Karlov - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel Karlov, Na Karlově 97
Benešov u Prahy 25601 Česká Republika
hotel-Benesov-Karlov@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Karlov ubytování Benešov u Prahy Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: